Struktura firmy

Zarząd spółki:

Mariusz Chociej
Prezes Spółki
mariusz.chociej@avenir.com.pl

Alexei Ivachtchenko
Doradca ds. Marketingu
alex@avenir.com.pl

Janusz Sarosiek
Doradca ds. Inwestycji
janusz.sarosiek@avenir.com.pl

Sekretariat:

avenir@avenir.com.pl

Justyna Popielec
Sekretarka
justyna.popielec@avenir.com.pl

Dział handlowy:

Iwona Śliwińska
Dyrektor Handlowy (Rynek Krajowy)
+48 600 255 233
iwona.sliwinska@avenir.com.pl

Monika Karczmarska
Manager ds. Exportu i Importu
+48 604 550 553
monika.karczmarska@avenir.com.pl

Marta Nowakowska
Specjalista ds. Handlowych
+48 608 416 400
marta.nowakowska@avenir.com.pl

Rafał Drob
Specjalista ds. Handlowych
+48 606 410 600
rafal.drob@avenir.com.pl

Logistyka:

Violetta Błazucka
Dyrektor ds. Logistyki
+48 604 236 919
violetta.blazucka@avenir.com.pl

Księgowość:

Barbara Kalbarczyk
Specjalista ds. Finansowo-Księgowych
+48 608 053 587
barbara.kalbarczyk@avenir.com.pl

 

Administracja i cło:

Zbigniew Kowalczyk
Administracja i sprawy celne
+48 604 236 920
zbigniew.kowalczyk@avenir.com.pl

Magazyn:

Robert Macioch
Kierownik Magazynu
+48 668 696 317

Ireneusz Falba
Magazynier
+48 502 878 005

Filia w Nakle:

Ryszard Sarosiek
Dyrektor Handlowy
+48 604 236 966
ryszard.sarosiek@avenir.com.pl

logo logo logo logo logo